Horor-pach krve

13. června 2007 v 10:31 | Šárka Vrbková |  horori
Pět teenagerů a jeden jupík, které spojí dopravní nehoda, zabloudí v lese mimo civilizaci. Tuto oblast však obývají lesní lidé, ne zcela přesně určené zmutované bytosti, kterým jsou naši "hrdinové" vydáni napospas.
Pach krveJak tak hledají cestu zpět do civilizace, zjistí, že jsou někým sledováni. Následně je lesní lidé jednoho po druhém zabíjejí a odtahují do svého nechutného příbytku za účelem přípravy pokrmu. Tak to jde asi do půlky filmu, kdy zbydou jen dva, kteří se rozhodnou přežít.
Pach krve je docela obyčejný průměrný teenagerský horor, jakých se v poslední době vyrojilo až příliš. Bohužel oproti svým předchůdcům nepřináší žádné nové nápady. Spíše naopak. Chybí mi tu jakýkoliv originální nápad. Děj je primitivní, dialogy skoro trapné, jedině se povedly některé filmové efekty.
Pach krveLesní lidé jsou velmi podobní zabijákovi z Texaského masakru motorovou pilou. Ostatně tomuto filmu je Pach krve podobný i ve více ohledech. Ani na začátku, ani na konci filmu není nijak vysvětleno co jsou lesní lidé přesně zač - jen malý náznak v jednom novinovém článku, který diváci mohou snadno přehlédnout.
Tento snímek by pravděpodobně příliš nezaujal, ani kdyby byl první tohoto druhu. Ale takto je to béčko mezi béčkovými horory. Závěr filmu jednoznačně nechává prostor pro další pokračování. Upřimně doufám, že k tomu nedojde, protože jinak by to byl už opravdu horor :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama